Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Ким Кардашијан во кожни шорцеви на +30 степени

Ким Кардашијан во кожни шорцеви на +30 степени

SHARE

Шорцевите се новото „must-have“ парче за Ким Кардашијан оваа сезона.

Досега ја видовме во неколку различни модели шорцеви, а последно сите ги изненади со својот избор.

Ким за излегување во Њујорк се одлучи за тесни кожни шорцеви.

Се ова ќе беше во ред долку надвор немаше +30 целзиусови степени.

Инаку во вакво издание Ким се појави за ручек со најдобриот пријател Џонатан Чебан и Норт Вест.

РЕКЛАМИ:
Loading...