Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Ким Кардашијан во Њујорк: Стајлинг кој ќе го копирате

Ким Кардашијан во Њујорк: Стајлинг кој ќе го копирате

SHARE

Модната недела во Њујорк е местото каде Ким Кардашијан ги поминува своите денови.

Секојдневно ја гледаме на модните ревии, а за нејзиниот стајлинг постојано се коментира.

Откако направи модна катастрофа и се појави во палто и хулахопки, Ким реши да ја поправи сликата и сите да ги воодушеви.

Старлетата се појави во црно долго палто под кое носеше црни кратки хеланки. Деколтето ги собра сите погледи, како и нејзините тонирани нозе.

Ким докажа дека лесно може да ги поправи модните грешки, бидејќи изгледа одлично!