Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Ким Кардашијан заборави да облече градник

Ким Кардашијан заборави да облече градник

2157
0
SHARE

Ким Кардашијан сака да ги истакне своите атрибурти во секоја можна прилика, па така овој пат во центарот на вниманието ги стави градите.

Старлетата се појави во Њујорк облечена во кратки шорцеви и бела обична маичка под која не носеше градник.

Папараците успеаа да ја фотографиираат, а светот по којзнае кој пат да ги види нејзините гради и брадавици.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here