Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Ким Кардашијан и Канје Вест ќе го закупат Дизниленд за роденденот на...

Ким Кардашијан и Канје Вест ќе го закупат Дизниленд за роденденот на Норт

SHARE

Ким и Канје одлучиле по повод вториот роденден на нивната ќерка на еден ден да го изнајмат Дизниленд со целата екипа.

Тоа значи дека тој ден, освен поканетите, никој нема да може да влезе во Дизниленд.

Кога родителите за вториот родeндeн ви организираат таква роденденска забава, тешко е да се замисли што ќе организираат за 18-от роденден.

Но, едно е сигурно, Норт ќе ужива со своите пријатели.

Некои веќе се шегуваат на сметка на нивното претерување, па на интернет може да се прочитаат коментарi дека за следниот роденден може ќе ја изнајмат цела Калифорнија, или можеби Европа.

РЕКЛАМИ:
Loading...