Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Ким со солзи реагираше на свршувачката на Роб Кардашијан (видео)

Ким со солзи реагираше на свршувачката на Роб Кардашијан (видео)

SHARE

Членовите на семејството Кардашијан се вратија во Лос Анџелес по нивното патување во Колорадо.

Но, никој од нив не му честита на Роб Кардашијан за свршувачката со Блек Чајна.

„Вистината е дека ниедна од сестрите на Роб не му испрати подарок за свршувачката, ниту дојде кај него лично да му честита“, вели извор близок до реалити ѕвездите.

роб кардашијан верен

Единствена која имаше било каква реакција на оваа вест е Ким Кардашијан. Таа му испратила Снепчет видео на Роб како плаче, а тој истото го шеруваше на неговиот Инстаграм профил.

Had to post this snap my sis sent me. LOL she's got jokes! #KimsCryFace

A video posted by ROBERT KARDASHIAN (@robkardashian) on

Само за потсетување по веста за веридбата на Роб и Блек Чајна, семејството Кардашијан изјави дека не го сфаќаат сериозно нивниот брат.

Роб Кардашијан

РЕКЛАМИ:
Loading...