Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Кланот Кардашијан-Џенер во кампања за Келвин Клајн (фото+видео)

Кланот Кардашијан-Џенер во кампања за Келвин Клајн (фото+видео)

SHARE

Кланот Кардашијан-Џенер е дел од новата кампања на Келвин Клајн, насловена „Нашето семејство“.

На фотографиите, Ким, Клои и Кортни Кардашијан, позираат со Кендал и Кајли Џенер во креации од линиите Calvin Klein Jeans и Calvin Klein Underwear.

Бидејќи на фотографиите Кајли премногу очигледно се обидува да го покрие својот стомак, повторно се засилија гласините дека таа е бремена.

Погледнете ја нивната фотосесија.