Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Клое Кардашијан го покажа бременото стомаче во тесни фармерки

Клое Кардашијан го покажа бременото стомаче во тесни фармерки

2917
0
SHARE

Откако во јавноста се појавија вестите дека Клое Кардашијан е бремена, реалити ѕвездата ретко се појавува во јавност.

Но, таа заедно со Кортни Кардашијан го посетија Сан Франциско каде за прв пат беше фотографирано нејзиното бремено стомаче.

Иако Клое со капутот се обиде да ја скрие бременоста, овој пат беше безуспешно.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here