Home INFO Кој би помислил: Ова е првата фотка која Јелена Карлеуша ја сподели...

Кој би помислил: Ова е првата фотка која Јелена Карлеуша ја сподели на Инстаграм

реклама:G Natural

Таа важи за една од најпопуларните жени во регионот. Нејзиниот Инстаграм го следат над 2 милиони фанови.

Јелена Карлеуша се смета за модна икона, а најголемиот број од нејзините објавени фотографии изолбилуваат со голотија и провокација.

Но како почна Инстаграм приказната на српската дива?

Сликата подолу е нејзината прва фотографија споделена на Инстаграм.

Таа сподели како нејзините ќерки Атина и Ника уживаат во базен и напиша: „Моето сè!“.

Цели девет години поминаа од нејзината прва објава на Инстаграм. Ника и Атина се променети и пораснати, а Јелена, таа од ден во ден е поубава, помодерна и попровокативна!

РЕКЛАМИ: Hotel Premier Bansko ----------------------------------------------------