Home INFO Кој би рекол: Ова е првата објава на Инстаграм на Ким Кардашијан

Кој би рекол: Ова е првата објава на Инстаграм на Ким Кардашијан

реклама:G Natural

Ријалити ѕвездата Ким Кардашијан без сомение е кралица на социјалните мрежи, а ова е нејзината прва фотографија на Инстаграм.

Ким денес само на Инстаграм има над 259 милиони следбеници и е една од највлијателните јавни личности.

РЕКЛАМИ: Hotel Premier Bansko ----------------------------------------------------