Home INFO Кој ги лажира податоците за гледаност!? Саша Поповиќ и јелена Карлеуша во...

Кој ги лажира податоците за гледаност!? Саша Поповиќ и јелена Карлеуша во нова медиумска војна

реклама:G Natural

Откако во саботата вечерта во исто време на различни телевизии се емитуваа првата епизода од новата сезона на „Ѕвездите на Гранд“ и концерт промоцијата на Јелена Карлеуша од нејзиниот нов албум очекувано беше дека повторно ќе има медиумска војна.

И тоа се случи! По само еден ден, откако се емитуваа и излегоа листите со гледаност во медиумите се огласија и Јелена и Саша тврдејки дека објавите за гледаност не се точни меѓусебнио обвинувајки се дека ги лажирале.

Саша тврди дека Јелена е мала риба и дека доживеаала дебакл а Јелена го тврди спротивното.

@.balkan.music.official #sasapopovic #jelenakarleusa #tvpink #jutarnjiprogram #zvezdegranda #beogradnavodi #koncert #karly #balkantiktok #balkanmusic #srbija #beograd #prvatv #grandprodukcija #pink #muzika #croatia #bosna #makedonija ♬ Originalton – ★ ᴮᵃˡᵏᵃⁿ ᴹᵘˢⁱᶜ ᴼᶠᶠⁱᶜⁱᵃˡ ★

Кој е во право очигледно ќе треба да се чекаат официјални објави од компанијата за мерење на гледаност па да видиме кој лаже!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------