Home INFO Која трансформација: Ова е Анастасија Ражњатовиќ пред пластичните операции (фото)

Која трансформација: Ова е Анастасија Ражњатовиќ пред пластичните операции (фото)

реклама:G Natural

Анастасија Ражњатовиќ, ќерката на фолк пејачката Цеца е ултра популарна во регионот.

Таа е убава, богата, модна икона.. Нејзините фотографии на социјалните мрежи се совршени.

Анастасија Ражнатовиќ за само неколку години доживеа голема трансформација во својот изглед.

Од девојче со тенки усни и крив нос, до вистинска убавица.

Српските медиуми досега неколку пати пишуваа за нејзините пластични операции, но Анастасија како и нејзината мајка Цеца ги негираа истите.

Но, доколку се погледнат нејзините фотографии од пред некоја година и денес, повеќе од очигледни се естетските промени во нејзиниот изглед.

„Магично“ исчезна неправилниот нос на Анастасија, а нејзините усни и гради се пополни од било кога.

РЕКЛАМИ:Hotel Premier Bansko „ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“