Home INFO Која трансформација: Ова е Северина на почетокот на кариерата (видео)

Која трансформација: Ова е Северина на почетокот на кариерата (видео)

реклама:G Natural

Северина е една од најубавите жени на Балканот, честопати поврзувана со многу скандали.

Многумина ја сметаат за модна икона поради беспрекорниот стил на облекување.

Но, веруваме дека оваа снимка Севе би сакала да ја сокрие од јавноста, а на почетоците на нејзината кариера, била сосема спротивност од она што е денес.

Руса кадрава коса, и имиџ карактеристичен за тој период…Северина изгледа речиси непрепознатливост.

РЕКЛАМИ: Hotel Premier Bansko ----------------------------------------------------