Home СПОРТ Кошарка Коби Брајант на доделувањето на награди обоен во златно (видео)

Коби Брајант на доделувањето на награди обоен во златно (видео)

SHARE

Легендарниот Коби Брајант вчера ја прими наградата на ТВ-каналот Nickelodeon Kids’ Choice Sports 2016, која се доделува од 1988 година, според гласовите на гледачите.

Во моментот кога се заблагодаруваше се случи ова:

Повеќе информации прочитајте на sportmax.com.mk

РЕКЛАМИ:
Loading...