Home INFO Кога Адел ќе откачи на хит од Бјонсе (видео)

Кога Адел ќе откачи на хит од Бјонсе (видео)

SHARE

Адел досега веќе има покажано и докажано дека е една од најголемите обожавателки на Бијонсе и нејзината музика.

Но, славната поп дива не застанува на тоа, туку ја користи секоја прилика јавно да ја пофали својата колешка, а воедно и да нагласи колку многу ја сака нејзината музика.

Овој пат тоа го направи на својот Instagram профил на кој преку неколку видеа покажа со каков ентузијазам го следи настапот на Бијонсе на Coachella.

Mood 1 #Beychella

A post shared by Adele (@adele) on

Mood 3 #Beychella

A post shared by Adele (@adele) on

РЕКЛАМИ:
Loading...