Home INFO Кога Сека Алексиќ беше актерка (видео)

Кога Сека Алексиќ беше актерка (видео)

реклама:G Natural

Многу пејачки од регионот се обиделе да се остварат и во улогата на актерки, а меѓу нив е Сека Алексиќ.

Таа пред неколку години се најде во третото продолжение од филмот “Ние не сме ангели”.

После ова следеше и епизодна улога во серијата Љубов, навика и паника, но по ова Сека никогаш повеќе не се појави во друга улога, иако имала повеќе понуди.

Потсетете се на улогата на Сека во “Ние не сме ангели”

РЕКЛАМИ:Hotel Premier Bansko „ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“