Home INFO Кога стилистот на Андријана Лима ќе ја дотера Александра Пријовиќ!

Кога стилистот на Андријана Лима ќе ја дотера Александра Пријовиќ!

SHARE

Ана Антиќ е модна стилистка која се грижи за изгледот на Андријана Лима како и актерката Сијен Милер.
Идната снаа на Лепа Брена, познатата грандовка Александра Пријовиќ одлучи да ја ангажира Ана, а оваа услуга не ја чинеше баш ефтино.
По препорака на Антиќ, пејачката блесна во лимитирано издание на Диор- фустан кој чини околу 1500 евра. Сандалите кои одговараат со овој фустан се исто така од брендот на Диор и чинат 800 евра.
Во продолжение погледнете и пресудете сами дали изгледот на Пријовиќ вреди за парите!

РЕКЛАМИ: