Home ШОУ БИЗз Балкан Кој го носи подобро: Јелена Карлеуша во ист фустан како Селена Гомез

Кој го носи подобро: Јелена Карлеуша во ист фустан како Селена Гомез

SHARE

Јелена Карлеуша на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ се појави со изглед кој со сигурност остана запаметен.

Пејачката се појави во мини кожно фустанче, мрежасти чорапи и транспарентни чизми.

Јелена изгледаше одлично, но фустанчето ни е добро познато.

Истото го носеше Селена Гомез на доделувањето на Американските музички награди.

Сами направете споредба и одлучете на која и стои подобро.