Home ШОУ БИЗз Балкан Која подобро звучи: Цеца и Анастасија пејат иста песна

Која подобро звучи: Цеца и Анастасија пејат иста песна

SHARE

Мајката и ќерката ја отпејаа песната „Добро поминав“ од последниот албум на Цеца.

Анастасија, ќерката на Светлана Цеца Ражнатовиќ, сака да се занимава со истата работа како и нејзината мајка.

Таа многу често објавува снимки од тоа како пее на YouTube, а потоа и на Фејсбук.

Главно добива коментари дека убаво пее и дека е вистинска наследничка на мајка и.

Како вас ви звучат изведувајќи иста песна?!

РЕКЛАМИ:
Loading...