Home ШОУ БИЗз Мак сцена Која ТВ презентерка ги има најубавите стомачни во Македонија?

Која ТВ презентерка ги има најубавите стомачни во Македонија?

SHARE

Додека светот се воодушевува на Џенифер Лопез која на 46-години е презгодна, и Македонија има со што да се пофали.

Анита Петровска-Рајковиќ е доказ дека дамите и во 4-тата деценија во животот може да изгледаат тип топ, буквално како да имаат 20-години.

Мора да признаеме дека ретко ја гледаме во вака опуштено издание, но овој пат не воодушеви.

анита тв нова

Станува збор за фотографија направена на јахта во Белград на која тв презентерката медитира без грам шминка.

Сепак она што ни привлече најмногу внимание се нејзините мускули и секси стомачните.

анита тв нова

Инаку по неколку години телевизиска пауза, Ани моментално е презентер и уредник на вестите на ТВ Нова.

анита тв нова

РЕКЛАМИ:
Loading...