Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Контраверзниот Данило Давид повторно шокира, на настап во мини фустанче (фото)

Контраверзниот Данило Давид повторно шокира, на настап во мини фустанче (фото)

реклама:G Natural

Групата Манескин, италијанскиот бенд кој победи на овогодинешниот Евросонг со песната Zitti E Bueni, откако сткна голема популарност низ европа постојно се на настапи и одржуваат концерти низ цела европа.

Дамиано Давид кој се издвои од останатите членови и негува голема популарност кај жените во Париз одржа концерт облечен во мини фустан.

Тие на нивните Инстаграм профили споделија неколку фотографии од гостувањето таму и веднаш ги воодушевија фановите.

Кој е вашиот коментар?!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------