Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Кортни Кардашијан со солзи на очите проговори за неверниот Скот Дисик

Кортни Кардашијан со солзи на очите проговори за неверниот Скот Дисик

SHARE

Кортни Кардашијан не можеше да си ги задржи емоциите и солзите пред камерите откако дозна дека нејзиното момче Скот Дисик, со кого помина 9 години од нејзиниот живот е неверен.

Летово, во јули беа објавени фотографии од Скот, кој е татко на три деца од врската со Кортни, е во близок однос со Клое Бартоли.

Во најавата за најновата, 11 сезона на реалното шоу „Keeping Up With The Kardashians“ мајката на Кортни, Крис Џенер гласно ја чита приказната за неверниот Скот на Ким Кардашијан.

Претодно, Кортни беше прикажана како зборува пред камера: „Скот е луд периодов“, изјави мајката на три деца.

скот дисик

Потоа се гледаат кадри каде таа плаче додека разговара со нејзината сестра Ким.

„Многу се трудев да го одржам ова семејство заедно“, рекла Кортни и почнала да плаче.

кортни кардашијан

кортни кардашијан

Погледнете ја најавата за 11-та сезона на реалното шоу „Keeping Up With The Kardashians“.

РЕКЛАМИ:
Loading...