Home СПОРТ Кошарка Кошот на Перо Антиќ постигнат од половина терен (видео)

Кошот на Перо Антиќ постигнат од половина терен (видео)

SHARE

Погледнете го кошот на Перо Антиќ постигнат од половина терен…

На последниот натпревар од регуларниот дел од грчкиот шампионат помеѓу екипите на Олмипијакос и Аполон Патра, нашиот репрезентативец постигна Перо Антиќ постигна неверојатен кош.

РЕКЛАМИ:
Loading...