Home ШОУ БИЗз Трач Крај на долгогодишниот брак- Лепа Брена се разведува

Крај на долгогодишниот брак- Лепа Брена се разведува

SHARE

Веста дека фолк дивата Лепа Брена и нејзиниот сопруг Боба Живојиновиќ се разведуваат,експресно се прошири низ српските медиуми.

Наводно на Брена и Боба „им е доста од се“ па решиле да стават крај на долгогодишниот брак.Според српските медиуми, синовите на познатата брачна двојка се поделени, односно Виктор ја поддржува Брена, а Филип и Стефан се спремни да направат се за да го спасат бракот на своите родители.

РЕКЛАМИ:
Loading...