Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Крај на нивната љубов: Сепак ја изневерува со жената на славниот пејач?

Крај на нивната љубов: Сепак ја изневерува со жената на славниот пејач?

SHARE

Иако се чинеше дека нивната врска не може да биде поромантична и дека наскоро ќе застанат пред олтар, се чини дека дојде крајот на уште една љубов на Џенифер Анистен.

Наводно, според пишувањето на американските таблоиди, Анистон раскинала со Џастин Тероу.

Според пишувањата на „In Touch“, Џенифер и Џастин ја прекинале својата љубовна врска.

„Вереникот ја остави и се одсели, венчавка нема да има“, стои на насловната на списанието.

Освен бомбастичниот наслов, списанието има и фотографија на која Џастин ја бакнува сопругата на Стинг, Труди.

Блиски извори до парот пак тврдат дека Труди и Џастин не се заедно, туку дека се добри пријатели веќе со години, а до раскинувањето дошло поради работните обврски кои биле пресудни за врската.

„После многу пропадната врски, ниту овој пат нејзините сништа за среќна љубов не се остварија“, открил извор.

Само да потсетиме, во последно време се шушкаше дека парот треба да застане пред олтар, а Џенифер наводно ги испланирала сите детали.