Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Криси Тајген и пејачот Џон Леџенд по втор пат станаа родители

Криси Тајген и пејачот Џон Леџенд по втор пат станаа родители

SHARE

Манекенката Криси Тајген и пејачот Џон Леџенд по втор пат станаа родители. Криси и Џон веќе имаат една ќерка, Луна а сега малото девојче доби брат.

Гордата мајка ја соопшти оваа убава вест на Твитер. „Некој е тука“, напишала, а возбудениот татко ја ретвитнал нејзината објава. Познатите личности веднаш почнаа да им честитаат.

РЕКЛАМИ: ---