Home ШОУ БИЗз Балкан Кристина Ковач без шминка и подебела од било кога

Кристина Ковач без шминка и подебела од било кога

SHARE

Минатата недела Кристина Ковач со отовреното писмо до својата сестра ги шокираше сите, а шоковите од нејзина страна не престануваат.

Деновиве Кристина беше „уловена“ од екипата на српски „Скандал“, во непрепознатливо издание!

Судејќи според фотографиите Кристина ја зголемила својата телесна тежина, па и покрај широката облека и се забележуваа вишокот на килограми.

Таа е подебела од било кога!

Кристина Ковач

Кристина Ковач

РЕКЛАМИ:
Loading...