Home ШОУ БИЗз Филм Лејди Гага и Џастин Бибер се вонземјани

Лејди Гага и Џастин Бибер се вонземјани

SHARE

Овие двајца ќе играат вонземјани во новото продолжение на „Men in Black 3“.

Режисерот Barry Sonnenfeld потврди дека Лејди Гага, Џастин Бибер и Тим Бартон ќе им се придружат на Вил Смит и Томи Ли Џонс во третото продолжение кое во кино салите пристигнува во мај.

Двајцата музичари ќе играат вонземјани кои пристигнуваат на нашата планета со вселенски брод кој ќе го управува легендарниот Тим Бартон.

„Вистински предизвик беше да се избира меѓу славните кој ќе се појават во филмот, бидејќи не сакав некој после 10 години да праша: „Koj се овие ?„. Тие тројца сигурно знаат повеќе за вонземјаните отколку јас”, заклучи Бари кој веќе најавува и четврти дел од популарната сага за “Луѓето во црно”.

РЕКЛАМИ: ---