Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Лео се „откажа“ од русокосите – Замина со непозната бринета

Лео се „откажа“ од русокосите – Замина со непозната бринета

SHARE

Леонардо ди Каприо повторно е соло, а засега од непознати причини ја раскина врската со Тони Гарн.

Но, холивудскиот заводник не чекаше долго, па во јавноста се појави со нова девојка.

Ди Каприо и таинствената бринета заедно биле на концерт на „Kings of Leon“.

Иако актерот се трудеше папараците да не го фатат со мистериозната девојка, тоа беше невозможно бидејќи заминаа со ист автомобил.

Леонардо Ди Каприо со нова девојка

Леонардо Ди Каприо со нова девојка

Последното појавување на Лео само потврди дека навистина раскинал со Тони.

Леонардо ди Каприо со Тони

РЕКЛАМИ:
Loading...