Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Лео со среден прст „ја поздрави“ Академијата

Лео со среден прст „ја поздрави“ Академијата

SHARE

Синоќа сите очи беа вперени во Леонардо Ди Каприо кој конечно освои Оскар за најдобар актер.

Но, се чини дека Ди Каприо не можеше да одолее, а да не покаже што мисли за долгото чекање и „безбројте“ номинации во оваа категорија.

Фотографите го фатија моментот во кој на прилично незгоден начин го држи ковертот.

Го направи тоа дискретно за својот победнички говор, но гестот сепак го овековечија камерите.

Леонардо ди каприо оскари

Леонардо ди каприо оскари

РЕКЛАМИ:
Loading...