Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Лепа Брена крстари и нема намера да се приземји, со Боба никако...

Лепа Брена крстари и нема намера да се приземји, со Боба никако да се вратат дома

реклама:Лето во Банско

Лепа Брена и сопругот Боба Живоиновиќ никако да се приберат од крстарење па овој пат со нивната нова јахта се низ Медитеранот.

Папарците ја забележале Брена како плива на сред море додека Боба ја чува и заедно уживаат во моментов на островот Крф.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------