Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Лепа Брена објави видео како се игра пинг понг кај нив дома,...

Лепа Брена објави видео како се игра пинг понг кај нив дома, за сега Боба е најдобар! (видео)

реклама:G Natural

Пејачката лепа Брена постојано знае да ги изненади своите следбеници и фанови на своите социјални профили па често им открива и дел од приватноста.

Неодамна таа на својот Инстаграм сподели видео како се забавуваат во нивната вила, каде што играат пинг понг во просторијата за спортување.

Од видеото е јасно дека Боба Живоиновиќ ја носи титулата најдобар во натпреварите дома, но може да се забележи дека и Брена не е лоша, видете сами…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------