Home ШОУ БИЗз Балкан Лепа Брена: „Се зборува дека имам рак, но ова е вистината!“

Лепа Брена: „Се зборува дека имам рак, но ова е вистината!“

SHARE

 

Српските медиуми пишуваат за нарушеното здравје на Лепа Брена, но таа реши да им стави крај на гласините.

Се шпекулираше дека 56-годишната ѕвезда има тумор на матка, иако пристигна нејзиниот демант.

„Тоа се лаги. Немам рак потполно сум здрава“, изјави Лепа Брена за српски „Блиц“.

Пејачката од неодамна имаше проблеми со имунитетот па папараците ја фатија со херпеси на лицето, но и тие денови се зад неа.