Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Летаат чаши и закани, Јелена Карлеуша збесна во „Ѕвездите на Гранд“ (видео)

Летаат чаши и закани, Јелена Карлеуша збесна во „Ѕвездите на Гранд“ (видео)

реклама:G Natural

Од сабота во сабота се повеќе се вжештува конверзацијата меѓу жирито во музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“.

Членовите на жирито кој впрочем се и ментори на кандидатите се повеќе се во одбрана на своите пулени па многу често си префрлуваат со колегите за и околу гласањето и коментарите.

Една од оние кои е нај борбена за своите кандидати секако е Јелена Карлеуша која и оваа сабота направи хаос заради несогласување околу гласањето на Мили за нејзин кандидат.

Додека беше на своето место, таа мавташе со рацете и ја искрши чашата што стоеше до неа, ба бесна му се сврте на Мили и извика:
– „Ви се колнам, секој ваш следен кандидат е колатерална штета!“, му рече разбеснетата Јелена на Мили.

Што уште ќе слушнеме и видиме ќе дознаеме вечерва!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------