Home ШОУ БИЗз Балкан Летува во Турција: Северина се соблече во бикини (фото)

Летува во Турција: Северина се соблече во бикини (фото)

4881
0
SHARE

Северина изминативе месеци се бореше за старателството над својот син, па откако ја доби судската парница, реши малку да се опушти.

Пејачката на Инстаграм сподели фотографија на која позира во бикини.

Summer vibes. #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Северина со сопругот Игор и синот Александар моментално летвува во Бодрум.

Can't wait to drive, baby… #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here