Home ШОУ БИЗз Мак сцена Лила го промени имиџот, стана русокоса (фото)

Лила го промени имиџот, стана русокоса (фото)

SHARE

Нова година, нови предизвици, но и промени… ова важи за Лила која реши 2018-та да ја започне со нов имиџ.

Водителката реши да ја осветли својата коса, па сега е русокоса.

Лила вчера се пофали со новата фризура на Инстаграм каде доби многу пофалби за изгледот.

Дали таа ќе прави промени и во својот живот, останува да видиме бидејќи знаете како се вели – Кога жената ја менува косата, таа е подготвена да промени се!