Home ШОУ БИЗз Мак сцена Лила сакаше да го покаже фустанот, но ги покажа гаќичките

Лила сакаше да го покаже фустанот, но ги покажа гаќичките

SHARE

Лила Филиповска на социјалните мрежи секојдневно објавува фотографии од своите модни комбинации пред снимањата на квизот „Се или нешто“.

Водителката последно објави фотографија на која носи интересен фустан со висок шлиц, а има поза како на Анџелина Џоли.

Лила позирајќи ги покажа гаќичките, но не и меѓуножјето.

Водителката и покрај малиот моден гаф, изгледа никогаш подобро.