Home ШОУ БИЗз Мак сцена Лила се поднови со ново брендирано парче вредно 520 евра

Лила се поднови со ново брендирано парче вредно 520 евра

SHARE

Лила Филиповска е вистински љубител на светските брендови, па по чевлите од Валентино, чантата од Луи Витон, водителката се поднови со уште едно скапо парче.

Станува збор за ремен од брендот Гучи кој чини 520 евра.

Дали е подарок или Лила реши сама да се почести брендиран аксесоар, останува да погодуваме.

РЕКЛАМИ:
Loading...