Home ШОУ БИЗз Мак сцена Лила се поднови со сандали вредни 1000 евра

Лила се поднови со сандали вредни 1000 евра

1096
0
SHARE

Се вели дека во Новата година треба да ја пречекаме со нешто ново на себе.

Дел од луѓето ја почитуваат оваа традиција, за дел е помодарство, а за Лила е совршена прилика да се поднови.

Водителката очигледно била многу добра цела година, па Дедо Мраз и донесе Гучи сандали.

Лила со сандалите вредни 1000 евра се пофали на Инстаграм, а прв пат ги носеше за новогодишната ноќ.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here