Home INFO Лила жртва на сајбер криминал! Хакиран нејзиниот Инстаргам профил со стотици илјади...

Лила жртва на сајбер криминал! Хакиран нејзиниот Инстаргам профил со стотици илјади следбеници

SHARE

Познатата водителка и инфлуенсер, Лила Филиповска објави дека и бил хакиран Инстаграм профилот.
Водителката веднаш отвори нов профил, но за нејзина среќа за 24 часа успеа да го врати стариот.

Фото: Принтскрин/Instagram

РЕКЛАМИ: ---