Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Лице како на тинејџерка: Софија Вергара без грам шминка на 44-години

Лице како на тинејџерка: Софија Вергара без грам шминка на 44-години

168
0
SHARE

Латино убавицата, Софија Вергара спаѓа во најубавите жени на светот, а секој пат кога ќе се појави на црвениот тепих остануваме без зборови.

Но, 44-годишната актерка еднакво знае да не изненади и без грам шминка.

Нејзината природна убавина плени, а тоа го потврдува и последното селфи.

„Среќен ден на татковците. Се надевам дека се релаксирате денес“, стои под фотографијата.

Софија е прекрасна!

Happy fathers day ❤️❤️❤️hope u r all relaxing today!????????????

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here