Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Лошата тетоважа на Шерил Кол (фото и видео)

Лошата тетоважа на Шерил Кол (фото и видео)

SHARE

Шерил Кол на своето тело има осум тетоважи, вклучувајќи и една чија изработка траела неверојатни 11 часа!

Пејачката на оваа колекција додела уште една сликичка на задникот.

Оваа нова тетоважа може да се забележи во еден дел од видео спото кој Шерил го поставила на YouTube како најава за она што следи.

Сепак, иако се шетала по гаќи и во деколтирана маица, ова ужување може да го расипе неверојатно лошата тетоважа.

Со оглед дека изгледа како нешто да и се разлело по задникот и носете, може да се заклучи дека ова е една од полошите тетоважи кои сме имале можност да ги видиме кај познатите ѕвезди.

Погледнете и проценете….

Инаку по мала пауза, Шерил Кол се враќа на музичката сцена со најава за нов албум, промена на името од Шерил Кол во Шерил и втор тизер за она што следува. Патем, во новото видео ја видовме лошата тетоважа.

РЕКЛАМИ:
Loading...