Home СПОРТ Ракомет ЛШ: Дибиров во Топ 30 голови за 2015 година

ЛШ: Дибиров во Топ 30 голови за 2015 година

Објавени се најдобрите 30 голови за 2015 година во машката ракометна Лига на шампионите..

На 27. место се наоѓа левото руско крило на Вардар, Тимур Дибиров на натпреварот против Барселона.

Повеќе на: sport365.mk