Home СПОРТ Фудбал ЛШ: Љамчевски го спаси Вардар од пораз, АПОЕЛ слави пласман во третото...

ЛШ: Љамчевски го спаси Вардар од пораз, АПОЕЛ слави пласман во третото коло

SHARE

На реванш натпреварот од второто квалификациско коло за Лигата на шампионите, Вардар и АПОЕЛ ремизираа 1:1, а поради гостинскиот погодок АПОЕЛ е тој што се најде во следното коло.

Повеќе на: sport365.mk

РЕКЛАМИ:
Loading...