Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Љубовта за Џастин Бибер и Селена Гомез „цвета“ на Јамајка

Љубовта за Џастин Бибер и Селена Гомез „цвета“ на Јамајка

SHARE

Џастин Бибер и Селена Гомез престојуваат на Јамајка по повод свадбената церемонија на таткото на Џастин, Џереми Бибер.

Но, парот очигледно не може да ги скрие страстите.

Џастин и Селена секој слободен миг го минуваат во прегратки и бакнежи.

Папараците успеаа да ги фотографираат вљубените гулабчиња.

РЕКЛАМИ:
Loading...