Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Луксуз и специјални декорации, еве како изгледа домот на Николина Пишек во...

Луксуз и специјални декорации, еве како изгледа домот на Николина Пишек во кој по несреќата со гас не сака да се врати (видео)

реклама:ХитКујна канал

По немилиот настан од саботата вечер кој хрватската водителка НИколина Пишек го доживеала заедно со нејзината ќерка во нивниот стан таа никако неможе да си дојде на себе.

Иако со реакцијата на сосетката на пожарната и брзата помош избегната била катастрофа откако цевка со гас пукнала во нивната зграда сепак Николина и ерка и се вон животна опасност, сепак шокот е навистина голем.

Во изјава за медиумите Николина рекла дека никогаш повеќе нема да може да се врати во својот стар дом и дека во следниов период ќе живеат во хотел..

Сепак пред само неколку месеци таа ја прими новинарската екипа дома и го покажа луксузот во кој живее.

Ова е местото во кое Николина повеќе несака да се врати…

РЕКЛАМИ:„ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“