Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive „Мајка ви сака да умрете од корона“ бившиот на Тања Савиќ ги...

„Мајка ви сака да умрете од корона“ бившиот на Тања Савиќ ги лажел децата и одвел во Австралија (видео)

19
реклама:Лето во Банско

Низ вистинска агонија поминува фолк пејачката Тања Савиќ која седум месеци се бори за своите деца кои нејзиниот сопруг и ги одвел во Австралија.

И голготата за старателство и со разводот не запира со оглед на тоа дека и децата ја мразат по ситуацијата која што ја имала откако дошле во Србија на некој период.

Кога требало да заминат со татко им Тања ги сокрила пасошите за да неможе да ги одведе, но тој им рекол на децата дека мајка им сака тие да умрат од корона во србија и тие веднаш почнале да ја маваат и да ја напаѓаат.

Пејачката е сеуште очајна и се надева дека со време се ќе се среди, рекла за емисијата „Магазин Ин“ која што во продолжение можете да ја погледнете во целост.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------