Home LIFE STYLE MAC изненадувања за Денот на вљубените

MAC изненадувања за Денот на вљубените

SHARE

Време е да се заљубите во производите на MAC, кои ќе ја истакнат вашата убавина и со сигурност ќе ви помогнат да освоите нечие срце за Денот на вљубените.

Ве очекуваме во нашата продавница во Skopje City Mall каде ќе одберете производ кој ви се допаѓа, а нашите прекрасни девојки ќе ви се посветат и ќе добиете демо на актиклот.

Но, што има ново во MAC!?

Со купени производи од минимум 3000 денари добивате MAC козметички несесер и персонализиран примерок!

АКЦИЈАТА која не се пропушта, трае од 14-16.02.2018 или до завршување на залихите.