Home INFO Мачо-мен: Ова е сопругот на пејачката Сека Алексиќ

Мачо-мен: Ова е сопругот на пејачката Сека Алексиќ

SHARE

Познатата пејачка веќе осум години е во брак со Вељко. Честопати пејачката на социјалните мрежи објавува заеднички фотографии, а често заедно гостуваат и во тв емисии.
Погледнете како изгледа Вељко.

Moj muž, moja podrška u svemu! ❣????????????

A post shared by Seka Aleksić | Artist (@seka_aleksic) on

❤ Kada se spoje divna pesma i bozanstven glas @alexandradovic ????

A post shared by Seka Aleksić | Artist (@seka_aleksic) on

❤????????

A post shared by Seka Aleksić | Artist (@seka_aleksic) on

РЕКЛАМИ: ---