Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Маичката едвај ги скри градите: Ким Кардашијан со модна катастрофа

Маичката едвај ги скри градите: Ким Кардашијан со модна катастрофа

SHARE

Кание Вест е „модниот стилист“ на Ким Кардашијан, кој буквално го смени нејзиниот стил од корен.

Но, и дизајнерот понекогаш знае да не изненади со некое бизарно појавување на старлетата, токму како ова.

Парот беше забележан во Калифорнија, а денес сите зборуваат за облеката на Ким.

Старлетата се појави во хеланки со висок струк и исечена маичка која едвај и ги покриваше градите.

Ким ги покажа затегнатите стомачни, иако ова издание не им се допадна на фановите.

Што мислите вие?

РЕКЛАМИ:
Loading...