Home ЗАБАВА Видео Македонка на Фејсбук покажува се и сешто

Македонка на Фејсбук покажува се и сешто

SHARE

Ивана Сватка, како што се претставува на Фејсбук, а има само 19 години се „рекламира“ себе си на Фејсбук со провокативни фотографии.

Во када, на тераса, на кревет, пред широко отворен прозорец, па дури и во самиот влез на зградата таа позира гола каде ќе стигне, пишува ТВ Пакет.

Покрај тоа што се слика каде ќе стигне, таа снима и аматерски видеа и тоа најчесто инспирирана од спотовите на Јелена Карлеуша, која веројатно и е омилена пејачка.

Ова е еден клиповите објавени на YouTube каде што таа го покажува разголениот задник.

РЕКЛАМИ:
Loading...